Jste zde

O nás

Dagonet, spol. s r. o., nabízí reklamní a produkční servis služeb, zajišťuje realizaci produktů marketingového mixu, spolupracuje s řadou agentur reklamního i veletržního světa.

Disponujeme rozsáhlou nabídku možností a zprostředkováváme řadu specializovaných služeb, oslovíme Vás přátelským přístupem i tvůrčí atmosférou, kreativitou, spolehlivostí a adaptabilitou.

Rozšiřujeme portfolio svých služeb, investujeme i hledáme nové formy spolupráce a respektujeme vizi, že kreativní myšlení je schopnost vidět dvě nesouvisející věci a spojit je v cosi výjimečného…

"V roce 1990 jsem začínal v této branži", vzpomíná ing. Roman Jirásek, MBA, majitel a ředitel společnosti, "ještě ve státní agentuře ČTK – Made in… Publicity, na kterou navázala MIP Praha, s.r.o. a později pak M.I.P. GROUP, a.s.. Ve vrcholovém managementu jsem působil až do svého odchodu v roce 2009 a prožil tak skoro 20 let pestrého profesionálního života s reklamou, výstavami a produkcí. Své zkušenosti a znalosti chci nyní ještě zúročit, neboť tato činnost mě stále těší i baví."


CARPE DIEM ... A NEJEN S DAGONETEM

Created by TouchWARE, s.r.o.